BAŞKAN ÖZTEKİN KAĞITHANE ANNELERİ İLE BULUŞTU

BAŞKAN ÖZTEKİN KAĞITHANE ANNELERİ İLE BULUŞTU

BAŞKAN ÖZTEKİN KAĞITHANE ANNELERİ İLE BULUŞTU

BAŞKAN ÖZTEKİN KAĞITHANE ANNELERİ İLE BULUŞTU

BAŞKAN ÖZTEKİN KAĞITHANE ANNELERİ İLE BULUŞTU
Editor: Haber Botu
24 Ocak 2020 - 18:30

Kağıthane’de yaşayan her vatandaşa ulaşabilmek ve fikir alışverişinde bulunabilmek adına çalışmalarına hız kesmeden devam eden Başkan Mevlüt Öztekin, sosyal medyada kendilerine Kağıthane Anneleri adıyla bir platform oluşturan vatandaşlarla  bir araya geldi. Nurtepe Sosyal Tesisleri’nde samimi bir ortamda gerçekleşen kahvaltı programında, göreve geldikleri günden itibaren yaptıkları çalışmaları paylaşan Başkan Öztekin, seçim öncesi vatandaşlara verdikleri sözleri bir bir hayata geçirmek adına gece gündüz çalıştıklarını belirtti.

Yerel seçimlerden bugüne geçen süre zarfında kentsel dönüşümden altyapı çalışmalarına, eğitimden sağlığa, spordan kültür sanata birçok projeyi hayata geçirdiklerini aktaran Başkan Öztekin amaçlarının daha yaşanılabilir bir şehir inşa etmek olduğunu vurguladı.

Geçtiğimiz günlerde açılışı yapılan ve hem medya hem de vatandaşlar tarafından büyük ilgi gören Maharetli Eller Çarşısı’na da değinen Başkan Öztekin, ilçede yaşayan kadın vatandaşların el emeği göz nuru ürünlerine sahip çıktıklarını aktararak, ev ekonomilerine de katkı sağladıklarını ifade etti.

Önümüzdeki günlerde açılışı gerçekleştirilecek olan Millet Kıraathanesi’nin şimdiden tüm Kağıthaneli ve İstanbullu vatandaşlara hayırlı olmasını dileyen Başkan Öztekin; ‘’ Seçim öncesi söz verdiğimiz projelerimizden biri olan Millet Kıraathanesini hazır hale getirdik. Çocuklarımız ve gençlerimiz başta olmak üzere her yaştan insanın faydalanabileceği çok güzel bir sosyal ortam oluşturduğumuzu düşünüyorum. İçerisinde hem yetişkinler hem de çocuklarımız için bir kütüphane oluşturduk. Ayrıca ücretsiz internet ve ikramlarımız da olacak. İnanıyorum ki burası İstanbul’un sayılı kültürel mekanlarından biri haline gelecektir.’’ dedi.

Başkan Öztekin vatandaşların talep ve önerilerini de değerlendirdi. Program,  Kağıthane Belediyesi’nin katılımcılar için özel olarak hazırlanan hediyelerin dağıtılmasının ardından sona erdi.

 


Kaynak: Kağıthane Belediyesi

YORUMLAR

  • 0 Yorum